Przedstawiciel Handlowo-Techniczny

Arche Consulting

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy Kandydatek i Kandydatów, którzy:
• Posiadają pasję sprzedaży i zdolność budowania trwałych relacji biznesowych,
• Potrafią planować, analizować sytuację i szybko się uczyć,
• Mają umiejętność prowadzenia ciekawych rozmów i argumentowania swoich opinii,
• Czują silną motywację do pracy, współdziałania w zespole i osiągania ambitnych celów,
• Sprawnie obsługują komputer oraz pakiet MS Office,
• Posiadają czynne(!) prawo jazdy kat. B,
• Doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych, negocjacji i prezentacji handlowych, jak również wykształcenie techniczne - będą dodatkowym atutem

Wymagania

• Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego z branży budowlanej, sanitarnej, grzewczej lub instalacyjnej,
• Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami,
• Silna motywacja do pracy oraz współdziałania w zespole,
• Czerpanie satysfakcji z osiąganych celów,
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy,
• System premiowy zależny od wyników pracy,
• Szkolenia handlowe i produktowe.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi