Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta będącego częścią międzynarodowego koncernu, lidera w dziedzinie zarządzania energią poszukujemy kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowo-Techniczny

Obowiązki:

• Nawiązywanie i budowa długotrwałych relacji biznesowych z Klientami firmy na terenie całego kraju, w zakresie systemów automatyki sieci oraz produktów Easergy
• Prowadzenie rozmów i negocjacji z Klientami
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz dbałość o wizerunek firmy
• Udział w przygotowaniach i negocjacjach ofert handlowych
• Realizacja wyznaczonych celów
• Ścisła współpraca z działem sprzedaży, działami technicznym, kontraktów i zamówień w zakresie tworzenia ofert;
• Prowadzenie przepływu informacji między klientem a innymi działami firmy zaangażowanymi w proces sprzedaży
• Udział w realizacji działań promocyjnych i wydarzeń marketingowych

Wymagania

Wymagane doświadczenie:

• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek automatyki zabezpieczeniowej / elektrotechnika / elektronika)
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie korespondencji
• Wysoka kultura osobista i motywacja do pracy
• Zorientowanie na cel
• Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
• Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem
• Prawo jazdy kat B

• Mile widziane doświadczenie w pracy z urządzeniami automatyki zabezpieczeniowej,

Oferujemy:

• Interesującą pracę w firmie mającej znaczący udział w rynku
• Atrakcyjne pakiety motywacyjne: Karta Multi Sport, prywatną opieka medyczną, ubezpieczenie na życie oraz bony i karty podarunkowe na święta
• Pakiety szkoleń technicznych podnoszących kwalifikacje zawodowe
• Pracę w ambitnym zespole nastawionym na proponowanie rozwiązań technicznych i wspólne realizowanie projektów dla klientów z branży energetycznej i przemysł
• Możliwość dynamicznego rozwoju w strukturach międzynarodowych
• Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy: samochód, laptop, telefon.
• Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet bonusów

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca IT - Sprzedaż