przedstawiciel farmaceutyczny

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży farmaceutycznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 41859
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie nowych aptek do współpracy na podległym terenie (Warszawa),
  • rozwijanie współpracy z dotychczasowymi klientami,
  • dbałość o ekspozycję promowanych produktów,
  • aktywna promocja produktów firmy w aptekach wśród farmaceutów,
  • organizowanie spotkań i prezentacji dla farmaceutów,
  • współpraca z hurtowniami farmaceutycznymi na podległym terenie,
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży,
  • kontrola realizacji zamówień,
  • raportowanie.

Oczekiwania:
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • prawo jazdy kat.B,
  • konsekwencja w osiąganiu celów,
  • budowanie dobrych relacji z ludźmi,
  • umiejętność stosowania technik sprzedaży,
  • mile widziane doświadczenie w branży farmaceutycznej.

Oferta:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową od zaraz do 31.12.2016,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • szkolenie przygotowujące do pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)