przedstawiciel farmaceutyczny

Randstad Polska Sp. z o.o.

Pruszków, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego klienta, polskiej hurtowni farmaceutycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 39247
Praca stała
Lokalizacja: Pruszków

Zakres obowiązków:

promowanie i sprzedaż produktów (farmaceutyki/suplementy diety)

reprezentowanie Firmy na powierzonym terenie (podlaskie i warmińsko-mazurskie lub wielkopolskie i dolnośląskie  lub zachodnio-pomorskie i lubuskie) w środowisku farmaceutów

budowanie relacji z nowymi oraz kontakt z obecnymi klientami (apteki)

prowadzenie aktywnych działań sprzedażowych

Oczekiwania:

wykształcenie wyższe (min. licencjat),

konieczne min. roczne doświadczenie w sprzedaży jako przedstawiciel farmaceutyczny,

zorientowanie na osiąganie celów,

umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych,

samodzielność, sumienność i bardzo dobra organizacja pracy,

wysoka kultura osobista,

umiejętność obsługi komputera w zakresie aplikacji MS Office,

ważne prawo jazdy kat. B.

Oferta:

pracę w młodym i dynamicznym zespole

atrakcyjne warunki zatrudnienia

niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer)

ciekawą pracę i możliwości rozwoju

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)