Przedstawiciel Farmaceutyczny

Medisfarm Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • nastawienie na realizację celów
  • entuzjazm i optymizm
  • chęć i zapał do nauki
  • prawo jazdy kategorii B
  • doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy, premii oraz nagród kwartalnych
  • niezbędne narzędzia pracy - samochód (standard powyżej rynkowego), tablet, telefon
  • system szkoleń zapewniających rozwój zawodowy
  • możliwość rozwoju w dalszej części kariery w dziale sprzedaży, dystrybucji lub marketingu
  • współpracę z doświadczonymi Managerami na rynku farmaceutycznym.

Prezentacja firmy

Firma nowa, innowacyjna na Polskim rynku farmaceutycznym.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta