Przedstawiciel Działu OTC

Takeda Polska

województwo podlaskie, podlaskie

TAKEDA Polska
OGŁASZA REKRUTACJĘ NA STANOWISKO:

Teren: województwo podlaskie

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za reprezentowanie firmy Takeda oraz promocję produktów OTC wśród farmaceutów na powierzonym terenie.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • wysokich umiejętności negocjacyjnych i interpersonalnych
  • łatwości przyswajania i przekazywania wiedzy merytorycznej
  • umiejętności organizacji pracy
  • znajomość języka angielskiego
  • posiadania prawa jazdy kategorii B
  • wysokiej kultury osobistej, pozytywnego nastawienia
  • doświadczenia na podobnym stanowisku

Poszukujemy osoby:

Komunikatywnej i operatywnej, nastawionej na sukces, realizację celów marketingowych i sprzedażowych firmy, dyspozycyjnej, zaangażowanej, chętnej i pracowitej.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie innowacyjnej
  • narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop)
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • pakiet medyczny
  • atrakcyjne warunki pracy

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O NADSYŁANIE APLIKACJI

(w jednym dokumencie: list motywacyjny + CV)
do dnia: 14 lipca 2014 r.
na adres mailowy:

PL-rekrutacja@takeda.com

koniecznie z dopiskiem "OTC, podlaskie"