Przedstawiciel ds. sprzedaży w segmencie B2B

Legiżyński Jakub

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem sił sprzedaży na rynku polskim poszukujemy ambitnych osób do pracy na stanowisku:

Zadania:

•aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych w sektorze małych, średnich i dużych przedsiębiorstw,

•sprzedaż ubezpieczeń i innych produktów finansowych  dla firm, utrzymywanie relacji z portfelem powierzonych klientów B2B

•identyfikowanie potrzeb klientów oraz przygotowywanie ofert odpowiadającym tym wymaganiom

•realizacja planu sprzedaży

•budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów biznesowych.

Możliwości jakie dajemy:

 konkurencyjne wynagrodzenie

premie kwartalne uzależniona od wyników Twojej pracy

atrakcyjny system benefitów

 udział w profesjonalnych szkoleniach sprzedażowych i produktowych,

 możliwości rozwoju i awansu poprzez jasno określoną ścieżkę kariery,

wyróżniająca się ofertę produktową

pracę w strukturach sieci sprzedaży, która nieustannie się rozwija.

 pracę z silną marką, która cieszy się ogromnym zaufaniem Klientów

Wymagania

•minimum dwóch lat doświadczenia w sprzedaży lub obsłudze Klienta

•doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu klientów biznesowych,

•nastawienia na cel oraz przedsiębiorczości,

•umiejętności budowania relacji z klientelami biznesowymi,

•chęci pracy w rozpoznawalnej, dynamicznie rozwijającej się instytucji,

•dynamizmu oraz chęci pracy w terenie

Prezentacja firmy

Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku finansowym i ube... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi