Przedstawiciel ds. Planowania Finansów Osobistych

Marzenna Cieślińska Agent Ubezpieczeniowy

93-509 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Chcesz kształtować swoją przyszłość finansową? Dołącz do nas!

Zakres obowiązków:
- pozyskiwanie oraz kompleksowa obsługa klientów indywidualnych
i biznesowych,
- sprzedaż produktów finansowych,
- realizacja indywidualnych planów sprzedażowych,
- inicjowanie i kształtowanie długofalowych relacji z klientami.

W zamian za zaangażowanie Pracownika zapewniamy:

- atrakcyjne warunki finansowe (w tym stałe wynagrodzenie na start),
- wysokie prowizje + premie wynikowe,
- otwartą ścieżkę kariery w międzynarodowej korporacji,
- szeroki wachlarz specjalistycznych szkoleñ,
- wyjazdy zagraniczne dla najlepszych

Wymagania

- preferowane wyższe wykształcenie,
- min. 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą
klientów i/lub telemarketingiem,
- doświadczenie w sprzedaży produktów i/lub usług,
- znajomość dostępnych na rynku produktów bankowości detalicznej, produktów inwestycyjnych, ubezpieczeniowych i/lub majątkowych,
- rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Prezentacja firmy

Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi