Przedstawiciel ds. Odszkodowań - praca dodatkowa, 30% prowizji

Polskie Centrum Odszkodowań Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Polskie Centrum Odszkodowań poszukuje osób do współpracy. Oferujemy jedną z najwyższych prowizji na rynku 30% prowizji na start – od pierwszego Klienta

Nie stosujemy skomplikowanego planu wynagrodzeń – proste zasady, bez progów i haczyków

Zarabiasz od pierwszego Klienta tyle, ile w innych firmach dostajesz po kilku latach współpracy

Nie płacisz za szkolenia, seminaria i porady – wspieramy i szkolimy Cię bezpłatnie

Nie musisz zainwestować ani złotówki, żeby zacząć zarabiać – nie kupujesz nic od nas, nie wpłacasz kaucji czy zaliczki

Nie pracujesz na innych przedstawicieli „nad Tobą” – jesteś Partnerem Kancelarii

Obowiązki:

- nawiązywanie kontaktu z osobami poszkodowanymi, aktywne poszukiwanie osób potencjalnie zainteresowanych

- podpisanie umowy

- pomoc w kompletowaniu dokumentów

- obsługa Klienta Kancelarii

Wymagania

komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktu;
- kreatywność i pomysłowość;
- samodzielność w działaniu;
- ukierunkowanie na sukces;

Jeśli chcesz:

- współpracować z fachowcami i ekspertami w dziedzinie odszkodowań
- pracować tylko wtedy kiedy chcesz, dokładnie gdy masz czas i energię
- reprezentować nie tylko siebie, ale i Kancelarię Prawniczą
- oferować najwyższej jakości usługi
- cieszyć się zaufaniem i szacunkiem w społeczeństwie
- uzyskiwać prawdopodobnie jedną z najwyższych dostępnych prowizji na rynku
- otrzymywać atrakcyjne ryczałty i zaliczki
- pogodzić obecną pracę z dodatkowymi zarobkami

... szukamy Ciebie!

Prezentacja firmy

Polskie Centrum Odszkodowań oferuje kompleksową pomoc osobom posz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Ubezpieczenia, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi