Przedstawiciel d.s. hurtu -branża spożywcza - Pomorze - naturalne ciastka - wysoka rotacja

Follow Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Follow sp. z o.o.- producent IRENEK - naturalnych ciastek zbożowych bez konserwantów w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje przedstawiciela handlowego d.s hurtu i sieci spożywczych regionu pomorskiego.

Oferujemy niepowtarzalną możliwość wprowadzenia nowych produktów do hurtowych punktów sprzedaży w całym województwie. Ponadto:

- bardzo atrakcyjny system prowizyjny

- premię paliwową, premię za wyniki sprzedażowe, premię rocznicową

- korzystne warunki negocjacyjne

- prosty system raportowania, fakturowania i składania zamówień

- całkowicie elastyczne godziny pracy

Wymagania

Oczekujemy przynajmniej 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku i obowiązkowo prawa jazdy kategorii B i pojazdu.

Praca polega na pozyskiwaniu i późniejszym przyjmowaniu zamówień od klientów hurtowych, dlatego mile widziane będą osoby znające rynek, a w szczególności aktywni przedstawiciele działający w branży spożywczej.

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie CV.

Prezentacja firmy

<br/>Follow sp. z o.o. jest producentem wyjątkowych ciastek zbożowych. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi