Przedstawiciel biura nieruchomości

Omega

Będzin, 42-500, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Nieruchomości Omega House zatrudni przedstawicieli regionalnych do sprzedaży oferowanych przez nią usług związanych z rynkiem obrotu nieruchomościami, prawną obsługą rynku nieruchomości oraz budownictwem. Poszukujemy przedstawicieli na terenie miast: Bytom, Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska, Katowice, Chorzów, Tarnowskie Góry, Jaworzno, Mysłowice, Bielsko Biała. Oferujemy możliwość odbycia szkolenia wstępnego w formie warsztatów, bądź szkoleń internetowych.

Wymagania

Prawo jazdy kat. B + własny samochód, zdolności handlowe i negocjacyjne, dobra organizacja pracy.

Prezentacja firmy

Agencja Nieruchomości OMEGA HOUSE funkcjonuje na rynku od pod obe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
wynagrodzenie prowizyjne za każdą transakcję
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi