Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 01/10/2016.

Przedstawiciel Bankowy ds. Sprzedaży Kredytów Hipotecznych

Katowice, Bielsko-Biała, Częstochowa, Opole, Sosnowiec, śląskie

ING Bank Śląski S.A.

Opis stanowiska pracy

Jeśli:

  • Masz doświadczenie w sprzedaży kredytów hipotecznych lub chcesz je zdobyć
  • Potrafisz inicjować i utrzymywać współpracę z Klientami oraz Partnerami Banku
  • Posiadasz doświadczenia w budowaniu własnego portfela Klientów lub chcesz je zdobyć
  • Cenisz uczciwość, szacunek i zdrowy rozsądek
  • Chcesz pogodzić życie prywatne z zawodowym

Oferujemy :

  • Możliwość rozwoju w nowoczesnej i przyjaznej korporacji
  • Wysokie wynagrodzenie, uzależnione od wyników
  • Profesjonalny system szkoleń
  • Dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań

Wymagania

Nr ref.: HIP/miasto

Prezentacja firmy

Pomagamy klientom zarządzać ich finansową przyszłością.

ING Bank Śląski... należy do międzynarodowej grupy finansowej, oferującej zintegrowane usługi finansowe w zakresie bankowości, ubezpieczeń i zarządzania aktywami.

Jesteśmy jest jednym z największych uniwersalnych banków w Polsce, obecnym na rynku od 1989 roku. Prowadzimy działalność w sektorze bankowości detalicznej, korporacyjnej oraz na rynkach pieniężnych i kapitałowych.

Uczciwość, otwartość, szacunek, zdrowy rozsądek to zasady, którymi Bank kieruje się zarówno wobec klientów, jak i pracowników.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
3.000,00 zł - 6.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Bankowość