Prowadzący linię produkcyjną

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:
- podstawowa obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
- wykonywanie testów jakościowych,
- nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji
- przestrzeganie standardów produkcyjnych i jakościowych
- odpowiedzialność za zachowanie porządku i czystości stanowiska pracy
- sprawność i szybkość w wykonywaniu powierzonych zadań

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie na stanowisku operatora maszyn lub ustawiacza maszyn
- znajomość rysunku technicznego
- zdolności manualne
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:
- pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
- możliwość stałego zatrudnienia
- atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premie
- bezpłatny transport na terenie Łodzi oraz z Łasku oraz Pabianic,
możliwość korzystania z profitów w ramach programu Manpower Premium( m.in.: karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie PZU)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials