Opis stanowiska pracy

ACS Słuchmed to firma założona w 1990 roku, działająca na polskim rynku. Od początku działania ukierunkowana na niesienie pomocy osobom niedosłyszącym. Na co dzień dokładamy wszelkich starań, aby skutecznie rozwiązywać problemy osób niedosłyszących.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

PROTETYK SŁUCHU

Zakres obowiązków:

  • dobór oraz sprzedaż aparatów słuchowych,
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
  • kompleksowa i profesjonalna obsługa pacjentów,
  • realizacja planów sprzedażowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, średnie, mile widziane medyczne, techniczne,
  • doświadczenie handlowe w pracy z klientem indywidualnym,
  • dyplom protetyka słuchu,
  • zaangażowanie w pracę, sumienność,
  • komunikatywność,
  • miła aparycja,
  • prawo jazdy kat. B. – czynne.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w stabilnej, nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • dobrą atmosferę pracy, motywacyjny system wynagradzania,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet medyczny,
  • dostęp do kart Multisport Plus.

Prezentacja firmy

ACS Słuchmed to firma założona w 1990 roku, działająca na polskim rynku.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Obsługa klienta, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie