Proste prace na dziale produkcji

OTTO Work Force

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Numer referencyjny: NS/PPP/10/2015/IP
Miejsce pracy: Kędzierzyn - Koźle
Region: Opolskie
Typ wakatu: praca tymczasowa

Opis stanowiska pracy:
- proste prace przy naklejaniu naklejek na wiaderka

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
- poszukujemy grupy około sześciu osób

Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy od 23.11.2015 na około miesiąc czasu
- motywacja i chęć do pracy
- dokładność,sumienność
- zdolności manualne

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.