Agencja Zatrudnienia KS Service

Prosta praca w serwisie maszyn – bez doświadczenia

Miejsce pracy: Plewiska, Skórzewo, Luboń, Dopiewo, Wiry, Komorniki, Poznań

Miejsce pracy: Plewiska

OFERUJEMY

Praca wyłącznie w dni robocze - poniedziałek - piątek, w stałych godzinach 7:00-15:00 (jednozmianowość). Wynagrodzenie 16 zł/h brutto (umowa zlecenie). Zapewniamy szkolenie wdrażające do obowiązków, przyjazną atmosferę pracy i stałe wsparcie przełożonego.

OCZEKIWANIA

Od kandydatów nie wymagamy doświadczenia! Oczekujemy sumienności i dokładności w wykonywaniu obowiązków, a także gotowości do natychmiastowego podjęcia pracy.

GŁÓWNE ZADANIA

Do zakresu obowiązków należeć będzie m.in. czyszczenie części maszyn, utrzymanie czystości na miejscu pracy oraz wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.

Osoby zainteresowane zapraszam także do kontaktu telefonicznego: 503 075 956.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.