Opis stanowiska pracy

Projektant
Gniezno, wielkopolskie
Dynamicznie rozwijające się Biuro Projektowe z branży drogowej zatrudni specjalistę na stanowisku Projektanta z branży drogowej.

Wymagania i oczekiwania:
- wykształcenie wyższe - Budownictwo - specjalność drogowa
- uprawnienia projektowe bez ograniczeń
- doświadczenie w obsłudze programów AutoCad, MicroStation
- znajomość prawa budowlanego
- zdolność analitycznego myślenia
- rzetelność i dyspozycyjność
- doświadczenie w przygotowywaniu projektów i dokumentacji technicznej.
Oferujemy:
- możliwość rozwoju i awansu zawodowego
- stabilną pracę w bardzo szybko rozwijającej się firmie
- atrakcyjne warunki finansowe
- pracę w młodym zespole, zmotywowanym na osiąganie celów
- niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o dodanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29. 08. 97 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 z późn. zm.)

Termin nadsyłania swoich aplikacji upływa w dniu 31.08.2014 r. Wybrane osoby spełniające nasze oczekiwania zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.

Wymagania

Prezentacja firmy

Biuro Projektowe realizujące projekty z branży drogowej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie