Opis stanowiska pracy

Firma TRĄBCZYŃSKI Sp. z o.o., producent schodów drewnianych, poszukuje pracownika na stanowisko "Projektant".

Oferujemy pracę w firmie z tradycjami, w młodym zespole przy bardzo ciekawych i ambitnych projektach zarówno krajowych jak i zagranicznych.
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji.

Wymagania

Wymagania:

- umiejętność pracy w programie AutoCad
- umiejętność obsługi pakietu MS Office
- dobra organizacja pracy
- komunikatywność
- umiejętność pracy w zespole
- zaangażowanie i chęć rozwoju osobistego
- doświadczenie przy projektowaniu schodów/mebli jak i doświadczenie pracy w branży drzewnej będzie dodatkowym atutem
- elastyczność
- prawo jazdy kat.B

Prezentacja firmy

Firma projektowo-produkująca oferująca schody i podłogi drewniane, z bli... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie