Opis stanowiska pracy

Jedna z największych polskich firm zajmujących się produkcją, modernizacją oraz naprawami taboru szynowego, z wieloletnim branżowym doświadczeniem, poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Projektant wzornictwa pojazdów szynowych

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Obowiązki na stanowisku:

  • kompleksowe opracowywanie projektów wzorniczych pojazdów szynowych
  • tworzenie innowacyjnych koncepcji wzorniczych pojazdów
  • tworzenie wizualizacji pojazdów
  • tworzenie prezentacji pojazdów dla Klientów firmy
  • nadzór autorski nad procesem produkcji
  • współpraca z innymi działami firmy, w tym bezpośrednia współpraca z Działem Marketingu i PR

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – specjalność wzornictwo przemysłowe
  • znajomość oprogramowania graficznego Corel DRAW, Adobe Photoshop
  • znajomość oprogramowania do tworzenia renderingów 3D (Autodesk Showcase/ Maxwell Renderer/ Solid PhotoWorks)
  • podstawowa znajomość zasad rysunku technicznego
  • znajomość programu Autodesk Inventor lub Solid Works w zakresie modelowania bryłowego i powierzchniowego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • kreatywność oraz innowacyjne myślenie
  • komunikatywność oraz zorientowanie na pracę w grupie
  • pasja oraz zamiłowanie do projektowania
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • uczestnictwo w innowacyjnych projektach
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • ciekawą pracę pełną wyzwań w młodym, dynamicznym zespole
  • uczestnictwo w szkoleniach
  • kursy językowe
  • system premiowy

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

- naprawie i modernizacji taboru szynowego <br/>- produkcji częśc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Grafika / Projektowanie, Praca IT - Project Management, Praca Marketing / PR / Social Media