PROJEKTANT WNĘTRZ

TOKA+HOME

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

*prowadzenie projektu od koncepcji po projekt wykonawczy.

Oferujemy:

*atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające wykonywanej pracy i zaangażowaniu w działalność firmy,

*pracę w młodym zespole,

*możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,

*nowoczesny sprzęt i wyposażenie biura,

*umowę o pracę lub współpracę w formie działalności gospodarczej,

*stałe godziny pracy,

*praca stacjonarna w biurze w Tychach.

Wymagania

*biegłej znajomości środowiska CAD, Sketchup Pro + V-Ray, Photoshop,

*wykształcenie wyższe lub student min. 3 roku architektury wnętrz,

*doświadczenie w projektowaniu i aranżacji wnętrz,

*doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji budowlano-wykonawczej,

*nastawienie zadaniowe, samodzielność w działaniu,

*znajomość dostępnych na rynku materiałów i technologii wykończenia wnętrz,

*umiejętność pracy w zespole (projektowanie, nadzór i koordynacja),

*dokładność, sumienność.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie przykładowych wizualizacji wnętrz mieszkalnych na adres mailowy naszej pracowni.

Prezentacja firmy

Pod nazwą TOKA + HOME kryje się zespół doświadczonych i niezwykle kreaty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Architektura