Projektant Stron WWW, Webmaster Radom

Ajmer

Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem działu webmasterskiego firma informatyczna z Radomia z ugruntowaną 7 letnią pozycją na rynku ogólnopolskim poszukuje osoby na stanowisko Projektanta Stron WWW, Webmastera

Zadania:

-projektowanie i wdrażanie serwisów www opartych o skrypty m.in. JOOMLA, Wordpress
-migracje serwisów do nowszych wersji i aktualizacje
-wdrożenia sklepów e-commerce na popularnych skryptach Open Source
-administrowanie stron internetowych klientów
-pisanie, edycja komponentów i pluginów dla Wordpress i Joomla.
-optymalizacja serwisów www przy współpracy z działem SEO firmy

Oferujemy

-pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie, w młodym zespole w biurze blisko centrum Radomia
-możliwość rozwoju przy ciekawych projektach ogólnopolskich i zagranicznych
-możliwości systematycznego podnoszenia kwalifikacji
-umowę zlecenie, działalność lub umowę o pracę po okresie próbnym

Zapraszamy do aplikowania z CV i klauzulą:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Wymagania

-biegła znajomość CSS3, HTML, MYSQL
-znajomość frameworków CMS Joomla, Wordpress będzie dodatkowym atutem
-umiejętność wdrażania RWD, cięcia i składania szablonów www
-znajomość PHP i baz danych MYSQL
-znajomość skryptu Magento lub Woocommerce będzie dodatkowym atutem
-umiejętność obsługi wybranego oprogramowania graficznego (preferowany Photoshop) do cięcia i wdrażania szablonów.

Prezentacja firmy

Firma Ajmer jest nowatorską agencją interaktywną z wieloletnim do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - ERP