Projektant Stron WWW / Web Designer

Verseo.pl

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

- samodzielne projektowanie witryny internetowych
- aktualizacja i rozbudowa serwisów internetowych firmy
- tworzenie projektów graficznych

Oferujemy:
- stałe wsparcie i pomoc ze strony doświadczonych fachowców
- dodatkowe zewnętrzne szkolenia związane z marketingiem internetowym
- możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz kreatywnych rozwiązań
- pracę w młodym zespole w jednej z najlepiej rozwijających się agencji SEM w Poznaniu
- zarobki adekwatne do poziomu wiedzy i doświadczenia
- niezbędne narzędzia (telefon, laptop itd.)
- jasną ścieżkę rozwoju i kariery
- w dłuższym okresie możliwość wyboru dowolnej formy zatrudnienia (umowa o pracę, własna działalność)

Stałe Wynagrodzenie lub „Podstawa + system prowizyjny”

Praca w biurze.

Ul. Stawna 6, 62-04 Plewiska

Wymagania

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- otwartość na dynamiczne zmiany i przyswajanie wiedzy
- bardzo dobra obsługa MS Office zwłaszcza MS Excel, PowerPoint
- wysoka komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
- wysoka kultura osobista i efektywna organizacja pracy
- znajomość HTML/XHTML i CSS
- bardzo dobra znajomość jednego z systemów (Wordpress, Joomla, Drupal)
- znajomość PHP, MySQL

Prezentacja firmy

Verseo pl <br/>Agencja Marketingu Internetowego. <br/>Specjalizacja: AdW... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy