Projektant stron Grafik Web developer Webmaster Nysa

Lumi Technology

Nysa, opolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Lumi Technology stawia na nowoczesne rozwiązania z dziedziny aplikacji i serwisów Internetowych.

Osoba zatrudniona na to stanowisko będzie odpowiedzialna za:

- tworzenie rożnego rodzaju layout'ów stron, sklepów, itd.;

- projektowanie grafiki do stron, sklepów i portali internetowych;

- przygotowywanie materiałów reklamowych;

Miejsce pracy: Nysa

Również poszukujemy programisty oraz grafika - możliwość specialnego stażu z Unii za dużo większe pieniądze niż z urzędu pracy.

Wymagania

Wymagania:
- umiejętność projektowania ciekawej grafiki na potrzeby www;
- umiejętność składania layoutów stron internetowych;
- bardzo dobra znajomość programu Adobe Photoshop;
- dobra znajomość HTML, CSS, PHP, baz danych (MySQL);
- doświadczenie w pracy z systemami CMS;
- kreatywność i poczucie estetyki;
- dokładność w realizacji powierzonych zadań;
- umiejętność pracy w zespole;
- komunikatywność;
- umiejętność sporządzania dokumentacji.

Prezentacja firmy

Firma Lumi Technology stawia na nowoczesne rozwiązania z dziedziny aplik... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce