Projektant stoisk targowych

VMG Sp. z o.o.

61-249 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za projektowanie stoisk targowych oraz instalacji realizowanych w ramach wystaw, konferencji i eventów
tym przede wszystkim za:
• proponowanie koncepcji wyglądu stoisk targowych, wystaw i ekspozycji
• wykonywanie wizualizacji, wymiarowania i rysunków technicznych
• przygotowywanie do druku grafik służących do oznakowania miejsc wystawienniczych

Wymagania

KOMPETENCJE TECHNICZNE
• min. 2-letnie doświadczenie w projektowaniu stoisk targowych
• znajomość dostępnych na rynku systemów ekspozycyjnych i wystawienniczych
• podstawowa wiedza techniczna z obszaru konstrukcji oraz montażu instalacji przestrzennych
• wykształcenie min. średnie kierunkowe
• wiedza z zakresu przygotowywania projektów graficznych do druku
• bardzo dobra znajomość programów do projektowania 3D, najlepiej Rhino
• kreatywność
• znajomość zagadnień z obszaru obróbki CNC (druk i obróbka skrawaniem) będzie dodatkowym atutem.

KOMPETENCJE ORGANIZACYJNE
• samodzielność w rozwiązywaniu problemów i podejmowaniu decyzji
• otwartość na sugestie i zrozumienie dla potrzeb klienta
• umiejętność pracy w zespole, pracowitość i zaangażowanie
• motywacja do pracy i jasno określone cele zawodowe
• wysoka odpowiedzialność za wykonywane zadania oraz uczciwość zawodowa.

Czekamy na kandydatów, którzy w swoim liście motywacyjnym opiszą przykłady z życia
zawodowego lub osobistego, stanowiące dowód spełnienia naszych oczekiwań.

Oferujemy:
• interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
• pracę nad ciekawymi projektami.

Portfolio, CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny należy składać z dopisaną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych”

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie