Projektant stoisk targowych / Grafik 3D

DMT Group Sp. z o.o.

poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

DMT Group specjalizuje się w projektowaniu i zabudowie stoisk targowych w Polsce i Europie. W związku z rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu:

Opis stanowiska pracy:

Projektant stoisk targowych/grafik 3D: projektowanie stoisk targowych w programie 3DS MAX, tworzenie obiektów przestrzennych, teksturowanie, rendering

Wymagania:

• minimum roczne doświadczenie w projektowaniu stoisk targowych/ grafiki 3D

• bardzo dobra znajomość: 3D Studio Max (Mental-ray, V-ray), Adobe Photoshop,

• zdolność efektywnej pracy pod presją czasu

• otwarty i pełen pomysłów umysł,

• znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację,

• umiejętność sporządzania dokumentacji technicznej

Mile widziana znajomość programu AutoCad.

Oferujemy:

- doskonałe warunki pracy

- pracę wśród pasjonatów i liderów branżowych

- możliwość intensywnego rozwoju zawodowego

- praca w międzynarodowym środowisku

Oferty bez portfolio nie będą rozpatrywane.

Prezentacja firmy

www.dmtgroup.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Architektura