Projektant sieci telekomunikacyjnych

Horyzont Technologie Internetowe Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• kompleksowe wykonawstwo dokumentacji projektowej (technicznej, wykonawczej)
• pozyskiwanie informacji wejściowej do tworzenia projektów. Inwentaryzowanie obszarów pod budowę sieci/przyłączy, instalacji wewnętrznych
• weryfikację warunków technicznych wraz z szacowaniem kosztów realizacji
• wprowadzanie i weryfikację spójności danych wprowadzanych do systemu paszportyzacji
• utrzymanie aktualnej informacji o sieci
• bieżącą kontrolę zgodności wykonanych robót względem dokumentacji projektowej

Oferujemy:

– umowę o pracę
– pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
– atrakcyjne warunki finansowe
– specjalistyczne szkolenia

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: elektronika i telekomunikacja)
• umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych, samodzielność, inicjatywa, terminowość
• komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole
• znajomość praktyczna oprogramowania CAD (AutoCAD, CadRaster)
• mile widziane doświadczenie praktyczne w pracy z oprogramowaniem GIS
• prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Horyzont Technologie Internetowe - zaawansowane usługi teleinformatyczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca IT - Project Management