Projektant sieci telekomunikacyjnych

S-Net Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

S-NET to nowoczesny dostawca usług telekomunikacyjnych i hostingu dla biznesu. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy administratora sieci, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie siecią S-NET. Obecnie jesteśmy jednym z największych dostawców Internetu dla biznesu w Małopolsce.

Aktualnie dla działu budowy i utrzymania sieci S-NET poszukujemy Projektanta sieci światłowodowej / telekomunikacyjnej.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • kompleksowe wykonawstwo dokumentacji projektowej (technicznej, konawczej)
  • pozyskiwanie informacji wejściowej do tworzenia projektów. Inwentaryzowanie obszarów pod budowę sieci/przyłączy, instalacji wewnętrznych
  • weryfikację warunków technicznych wraz z szacowaniem kosztów realizacji
  • wprowadzanie i weryfikację spójności danych wprowadzanych do systemu paszportyzacji
  • utrzymanie aktualnej informacji o sieci
  • bieżącą kontrolę zgodności wykonanych robót względem dokumentacji projektowej

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • specjalistyczne szkolenia

Wymagania

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: elektronika i telekomunikacja)
  • umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych, samodzielność, inicjatywa, terminowość
  • komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole
  • znajomość praktyczna oprogramowania CAD (AutoCAD)
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • mile widziane doświadczenie praktyczne w pracy z oprogramowaniem GIS (FastGIS)
  • uprawnienia do projektowania w telekomunikacji

Prezentacja firmy

S-NET Sp. z o.o. to dostawca usług telekomunikacyjnych dla biznes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Administracja biurowa, Praca Inne, Praca Kontrola jakości