Projektant sieci stacjonarnych (m / ż)

MUGLER AG

Niemcy - Amtsgericht Chemnitz, zagranica

MUGLER AG

Od: MUGLER AG
Miejsce pracy: Niemcy - Amtsgericht Chemnitz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Planowanie i projektowanie sieci światłowodowych i miedzianych
  • Zabezpieczanie tras i dróg
  • Tworzenie list materiałowych
  • Kontrola, sporządzanie i opracowywanie dokumentacji przetargowej dla potrzeb rozbudowy sieci
  • Prowadzenie procesu wydawania pozwoleń i praca w związanych z nimi zakresach (ustalanie właścicieli, uzgodnienia tras)
  • Organizacja zezwoleń dla potrzeb montażu instalacji kablowych oraz pozyskiwanie zezwoleń na budowę

OFERUJEMY:

  • Stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin oraz indywidualne i odpowiadające świadczonej pracy wynagrodzenie
  • Długoplanową współpracę z dobrymi możliwościami awansu
  • Udostępnienie wszelkich niezbędnych narzędzi pracy (komputer, służbowy samochód)
  • Intensywne wdrożenie i elastyczny czas pracy
  • Indywidualne możliwości dalszego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Nowoczesne biuro konstrukcyjne oraz zaangażowany, koleżeński i profesjonalny zespół
  • Pomoc w poszukiwaniu zakwaterowania w Niemczech oraz w załatwianiu wszelkich formalności związanych z relokacją
  • Dodatek do opieki przedszkolnej dla dzieci

WYMAGANIA:

  • Ukończone techniczne wykształcenie w branży telekomunikacyjnej lub pokrewnej
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, którą będą mieli Państwo okazję poszerzyć podczas pracy w środowisku niemieckojęzycznym
  • Doświadczenie w rysunkowym planowaniu oraz projektowaniu sieci telekomunikacyjnych
  • Umiejętność pracy w środowisku CAD (preferowany jest AutoCAD)
  • Mile widziane będzie praktyczne doświadczenie w zakresie prawa w odniesieniu do planowania przestrzennego, udzielania zezwoleń oraz prawa budowlanego
  • Znajomość podstawowych zagadnień technicznych (Miedź, Koax, Światłowód, itp.)
  • Samodzielny, indywidualny i skuteczny sposób pracy
  • Zdolność do pracy zarówno samodzielnie jak i w zespole
  • Prawo jazdy kategorii B
MUGLER AG