Projektant sieci ciepłowniczych

Work Service S.A.

Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna

Opis Stanowiska:

  • Bezpośrednie wykonywanie projektów sieci ciepłowniczych i węzłów cieplnych
  • Nadzorowanie prac związanych z pracami remontowo – inwestycyjnymi przy węzłach i sieciach cieplnych
  • Wydawanie warunków technicznych przyłączenia obiektów do sieci ciepłowniczej
  • Współpraca z organami nadzoru budowlanego w ramach realizacji powierzonych zadań i projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Uprawnienia budowlane do projektowania sieci, instalacji i urządzeń cieplnych
  • Doświadczenie zawodowe przy projektowaniu
  • Ddobra znajomość programów AutoCad
  • Umiejętność kosztorysowania i znajomość programów np. Norma
  • Dobra, praktyczna znajomość przepisów prawa budowlanego, przepisów w zakresie ochrony środowiska, o zagospodarowaniu przestrzennym, o gospodarce nieruchomościami
  • Umiejętność rozwiązywania bieżących problemów technicznych w zakresie węzłów i sieci ciepłowniczych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • System premiowy, świadczenia socjalne, nagrodę roczną
  • Pracę pełną wyzwań zawodowych
  • Stabilność zawodową
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.