Projektant/ projektantka czasopisma

archetika.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

archetika. jest odpowiedzią na zmieniające się tendencje w komunikacji. Oferując usługi w zakresie PRu i marketingu, pokazuje jak projektować i wpływać na wszystkie działania firmy, aby przynosiły zyski marketingowe. archetika obługuje wyłącznie małe i zaczynające podmioty, stąd hasło: marketing dla początkujących.

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu jako Projektant/ projektantka czasopisma wyślij CV i list motywacyjny na adres e-mail do dnia 15 czerwca 2014 r. wraz z oczekiwanym zakresem wynagrodzenia (podstawowego i prowizyjnego).

Twoje zadania:

  • Projektowanie zawartości nowego czasopisma;
  • Sugerowanie osób współpracujących przy poszczególnych wydaniach;
  • Udział w tworzeniu misji czasopisma i opracowaniu linii programowej;
  • Dbanie o spójność tematyczną i wysoki poziom merytoryczny;
  • W późniejszym czasie: nadzór nad pozyskiwaniem partnerów marketingowych (patronatów, reklamodawców itp.).

Oferta:

  • Docelowo umowa o pracę (przez pierwszy okres umowa zlecenia lub o dzieło, w zależności od rodzaju zadania);
  • Prowizja za efekty ustalane na początku współpracy;
  • Szkolenia i treningi;
  • Elastyczność w pracy.

Wymagania

  • Umiejętność tworzenia różnego rodzaju tekstów prasowych;
  • Umiejętności analityczne;
  • Szybkie wyszukiwanie informacji;
  • Zamiłowanie do dziennikarstwa;
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne;
  • Nastawienie na efekty;
  • Doświadczenie dziennikarskie mile widziane.

Prezentacja firmy

archetika jest odpowiedzią na zmieniające się tendencje w komunik... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media