Projektant / Programista PHP

i2D

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby (studenci także mile widziani) na stanowisko projektanta / programisty. Wymiar pracy: im bliżej pełnego etatu, tym lepiej, ale jesteśmy elastyczni :)

Oferujemy:
•    miłą atmosferę pracy w biurze koło pl. Dąbrowskiego, w kilkuosobowym zespole młodych ludzi
•    elastyczne dni / godziny pracy
•    udział w ambitnych, międzynarodowych projektach internetowych i programistycznych

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i programowanie złożonych aplikacji internetowych w oparciu o specyfikacje tworzone przez naszych analityków  (brak kontaktów z
    klientem)
  • Rozbudowa naszych autorskich serwisów internetowych

Wymagania

  • Zaliczone przynajmniej 2 lata studiów informatycznych (preferowane
    uczelnie techniczne)
  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • Znajomość zasad eleganckiego programowania i projektowania baz danych, poparta doświadczeniem
  • Bardzo dobra znajomość PHP i mySQL
  • Bardzo dobra znajomość SQL z naciskiem na wydajność budowanych
    zapytań
  • Dobra znajomość Javascript / JQuery
  • Podstawowa znajomość HTML / CSS
  • Techniczne, "inżynierskie" podejście: program ma przede wszystkim
    działać, a więc gotowość do ciągłego debugowania i walczenia z
    przeciwnościami losu :)
  • Umiejętność abstrakcyjnego myślenia, lecz także rozwiązywania
    przyziemnych problemów, wynikających np. z nieprawidłowej konfiguracji serwera itp.

Mile widziane

Podstawy administracji Linux / Windows

Prezentacja firmy

Budujemy zaawansowane technologicznie, ale łatwe w użyciu systemy inform... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy