Projektant / Programista JAVA

Taxus SI Sp. z o.o.

Warszawa-Włochy, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za prace programistyczne przy rozwijaniu istniejących i tworzeniu nowych systemów informatycznych.

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne (również studenci ostatnich lat)

Znajomość języka programowania Java

Znajomość tematyki relacyjnych baz danych i SQL

Mile widziane: Znajomość technologii internetowych (HTML, JavaScript, CSS, AJAX)

Prezentacja firmy

Producent oprogramowania dla leśnictwa i ochrony przyrody

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy