Opis stanowiska pracy

Zadania:

• stworzenie projektu wyrobu zgodnie z kalendarzem tworzenia kolekcji;

• uczestnictwo w wyborze tkanin oraz w przymiarkach wykonanych przez producenta wyrobów;

• przygotowanie dokumentacji projektowej;

• wyjazdy do producentów w celu sprawdzenia zgodności wykonania produktu z projektem;

• konieczność pobytu w siedzibie firmy w Kaliszu min. 2 dni w tygodniu.

Wymagania

Oczekiwania:

• min. 2-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku projektanta odzieży;

• znajomości obowiązujących trendów;

• znajomość pakietu MS Office i graficznych programów komputerowych (Photoshop, Adobe, Corel);

• mile widziana znajomość projektowania odzieży jeansowej.

Oferta:

• atrakcyjne wynagrodzenie;

• dogodna forma współpracy;

• praca dla znanej marki;

• zniżki na nasze produkty.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie