Projektant - mechanik

Encon Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

• projektowanie maszyn i rozwiązań mechanicznych z zakresu robotyki i mechatroniki,
• nadzór nad pracami wykonawczymi,
• wycena i ofertowanie rozwiązań mechanicznych,
• wsparcie dla Klientów przy doborze rozwiązań,
• tworzenie dokumentacji technicznej,
• reprezentowanie interesów firmy w kontaktach z Klientami

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne mechaniczne lub mechatroniczne,
• minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• doświadczenie w projektowaniu i wycenianiu mechaniki maszynowej,
• znajomość budowy maszyn stosowanych w przemyśle,
• znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu pozwalającym na korzystanie z dokumentacji technicznej i swobodną komunikację w kontaktach zawodowych,
• prawo jazdy kat. B,
• mile widziana znajomość ProE/PTC Creo.

Prezentacja firmy

Encon Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem i realizacją systemów z zakr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inne