Projektant – Mechanik

Promus Katowice Sp. z o. o.

Sosnowiec, śląskie

Oferta promowana

Opis stanowiska pracy

Promus Katowice Sp. z o.o. zatrudni od zaraz na stanowisku pracy :

 Obowiązki :
Uczestnictwo w ustaleniach z Klientem na etapie tworzenia koncepcji działania zamówionych przez Klienta maszyn i urządzeń.
Projektowanie maszyn i urządzeń.
Wykonywanie dokumentacji wykonawczej i złożeniowej z uwzględnieniem kosztów oraz technologii ich wykonania.
Uczestnictwo w procesie zamawiania komponentów oraz ustalenia techniczne z dostawcami komponentów.
Uczestnictwo w procesie uruchamiania wytworzonych rozwiązań.
Komunikacja z klientami, zespołem oraz innymi interesariuszami.

Oferujemy:

  • Inspirujące środowisko pracy.
  • Udział w ciekawych projektach, będących wyzwaniem dla każdego Inżyniera.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń, preferowana branża:  automotive / automatyka przemysłowa.
  • Wykształcenie wyższe: magister inżynier; inżynier; preferowane kierunki: Mechanika i Budowa maszyn; Mechatronika; Automatyka i robotyka (bądź pokrewne).
  • Praktyczna znajomość obsługi programu Autodesk INVENTOR.
  • Umiejętność czytania, opracowywania oraz optymalizacji istniejącej dokumentacji technicznej.
  • Dobra znajomość podstaw konstrukcji maszyn.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność efektywnej komunikacji i budowania relacji.
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

Prezentacja firmy

Promus Katowice zajmuje się kompleksową dostawą i uruchomieniem linii tr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
0PLN - 0PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Inżynieria, Praca Grafika / Projektowanie