Projektant mechanik / konstruktor, Sosnowiec

Bart Sp. z o.o.

41-205 Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma BART Sp. z o. o. działająca w branży wentylacji i klimatyzacji oraz odpylania, zajmująca się projektowaniem i wykonawstwem instalacji, poszukuje kandydata do działu projektowego na stanowisko Projektant mechanik / konstruktor

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Pracę w młodym dynamicznym zespole, współpracę z doświadczoną kadrą w miłej i przyjaznej atmosferze,
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Możliwość zdobycia praktyki do uprawnień budowalnych,
• Narzędzia służbowe umożliwiające realizację zadań,
- Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

Wymagania

• Doświadczenie w projektowaniu urządzeń konstrukcji statycznych oraz układów technologicznych,
• Wykształcenie wyższe kierunkowe (mechaniczne),
• Znajomość obsługi programu AutoCad, pakietu MS Office,
• Znajomość obsługi programu Inventor lub podobnego,
• Co najmniej 2 letnie doświadczenie w projektowaniu,
• Uprawnienia projektowe - WYMAGANE
• Dokładność, sumienność, odpowiedzialność,
• Bardzo dobra organizacja pracy,

Prezentacja firmy

Firma BART Sp. z o. o. działa w branży wentylacji i klimatyzacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis