Projektant mebli na wymiar - Doradca Klienta - Sprzedawca - Warszawa

Unite Design

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

KIM JESTEŚMY?
Unite Design to firma zajmująca się produkcją wszelkiego rodzaju zabudów meblowych na wymiar. Od mebli kuchennych po nietypowe zabudowy.

KOGO SZUKAMY?
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Projektant mebli na wymiar, będącej jednocześnie doradcą klienta, w której obowiązki wpisana będzie również sprzedaż.

Miejsce pracy: Warszawa

ZADANIA NA STANOWISKU
Zadaniem pracownika będzie:
- tworzenie wizualizacji komputerowych w programie PRO100;
- projektowanie mebli;
- przygotowywanie dokumentacji (rysunków technicznych);
- pozyskiwanie Klientów;
- obsługa Klientów Salonu;
- dbanie o wizerunek Salonu;

CZEGO OCZEKUJEMY OD KANDYDATA?
- doświadczenia na podobnym stanowisku (minimum 5 lat);
- znajomość programów branżowych do projektowania wnętrz (mile widziane PRO100);
- pozytywnego nastawienia w kontakcie z klientem;
- chęci rozwijania swoich umiejętności;
- kultury osobistej i uprzejmości.

Mile widziane predyspozycje:
- zainteresowanie dekoratorskie;
- ciekawość w poszukiwaniu nowych rozwiązań wnętrzarskich;
- skrupulatność i dokładność;
- cierpliwość.

CO OFERUJEMY?
- umowę o pracę;
- pełen etat;
- pracę w zgranym zespole.

WYMAGANE DOKUMENTY
Kandydaci spełniający w/w wymagania, zainteresowani pracą, proszeni są o przesłanie CV poprzez formularz kontaktowy serwisu Infopraca.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty, które spełnią w/w oczekiwania.

Prezentacja firmy

Unite Design to firma zajmująca się produkcją wszelkiego rodzaju zabudów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta