PROJEKTANT – KOSZTORYSANT SYSTEMÓW TELETECHNICZNYCH

ServiceLine Sp. z o.o.

Warszawa, 04-275, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma ServiceLine Sp. z o. o. ogólnopolski dostawca usług ochrony osób i mienia w zakresie zabezpieczenia technicznego, nowoczesnych technologii teleinformatycznych oraz ochrony przeciwpożarowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• tworzenie kosztorysów i ofert do przetargów;
• przygotowywanie koncepcji systemów teletechnicznych;
• tworzenie rysunków projektowych;
• projektowanie systemów teletechnicznych;
• pozyskiwanie kosztorysów od producentów i dystrybutorów;
• analiza wyników postępowań przetargowych;
• ścisła współpraca z innymi pracownikami w zakresie projektu.

Oczekujemy:

• odpowiedzialności i dyspozycyjności;
• komunikatywności i wysokiej kultury osobistej;
• konsekwencji w dążeniu do celu.

Oferujemy:

• wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania;
• umowę o pracę;
• pakiet bezpłatnych szkoleń;
• perspektywę rozwoju zawodowego;
• dostęp do zaawansowanych technologii i nowoczesnych procesów;
• komfortowe warunki pracy.

Wymagania

• wykształcenie średnie lub wyższe;
• znajomość AutoCad i pakietu MS OFFICE;
• umiejętność kosztorysowania w programie NORMA;
• znajomość branży instalacji teletechnicznych;
• umiejętność pracy z dokumentacją przetargową (projekt, przedmiar, SIWZ);
• posiadanie szkoleń, certyfikatów i uprawnień projektowych.

Prezentacja firmy

ServiceLine to zespół doświadczonych i ambitnych ludzi, którzy od ponad ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis