Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest uznany na rynku producent kostki brukowej, płyt betonowych, prefabrykatów. Firma posiada kilka lokalizacji zakładów produkcyjnych, składów fabrycznych i terenowych punktów sprzedaży. W związku z dbałością o najwyższą jakość obsługi klientów i rozwojem działalności firmy, do obsługi inwestycji poszukujemy:

  Projektanta / Konstruktora

  Projektant w zakładzie produkcyjnym będzie odpowiedzialny za opracowywanie dokumentacji technicznej, koordynowanie projektu od planu budżetu po realizację, nadzorowanie harmonogramu prac inwestycyjnych, ocenę ryzyka w projekcie, prowadzenie szkoleń i prezentacji dedykowanych klientom firmy.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie budowlanej, atrakcyjne wynagrodzenie, narzędzia pracy, sprzyjające warunki pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów i w szkoleniach.

Wymagania

  • Doświadczenie w projektowaniu budynków prefabrykowanych
  • Praktyczna wiedza związana z wykonywaniem rysunków technicznych
  • Wykształcenie inżynierskie kierunkowe
  • Znajomość programów wspomagających projektowanie

Prezentacja firmy

<br/>Nasza firma powstała w 2001 roku. Mamy za sobą wiele projektów rekr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria