Projektant-Konstruktor Elektroniki

Tartasso Poland Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Do twoich zadań należeć będzie:

  • projektowanie nowych układów elektronicznych lub modyfikacja istniejących modułów
  • projektowanie oraz konstruowanie prototypów całych urządzeń elektronicznych
  • testowanie oraz analiza funkcjonalności zaprojektowanych układów
  • dobór elementów i materiałów do zastosowania w wyrobie
  • wykonywanie dokumentacji technicznej projektowanych układów
  • współpraca z konstruktorami - mechanikami przy projektowaniu nowych urządzeń

Wymagania

 Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • praktycznej wiedzy z zakresu szeroko rozumianej elektroniki
  • znajomości programów do wspomagania projektowania układów elektronicznych
  • komunikatywności, kreatywności i samodzielności w rozwiązywaniu problemów
  • umiejętności analitycznego myślenia i pracy w zespole

Wymagamy:

  • przesłania portfolio wcześniejszych prac
  • znajomości oprogramowania Eagle

Oferujemy:

  • stabilną, długotrwałą współpracę przy innowacyjnych projektach
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia
  • możliwość rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności
  • system premiowy zależny od efektów pracy
  • wynagrodzenie miesięczne: 7000-10000 PLN (netto, przy umowie B2B)

Nasze spółki zajmują się badaniami i rozwojem  innowacyjnych produktów. Jeśli spełniasz powyższe wymagania czekamy na Twoje CV!

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Tartasso  Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą tworzącą w Lublinie oddział badania i rozwoju. Zajmujemy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Architektura, Praca Badania / Rozwój