Projektant Konstrukcji Żelbetowych / Wrocław

PMJ Sp. z o.o.

Wrocław, 54-130, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Biuro projektowe PMJ to zespół profesjonalistów nastawionych na sukces i otwartych na pracę zespołową oraz dzielenie się wiedzą. Pracownia mieści się w klimatyzowanym budynku SBC przy ul.Szybowcowej we Wrocławiu i jest wyposażona w nowoczesny sprzęt i oprogramowanie oraz ergonomiczne stanowiska pracy. W biurowcu do dyspozycji pracowników jest klub fitness z siłownią i sauną.

Wymagania

Zakres obowiązków Projektanta konstrukcji żelbetowych:
• Wykonywanie obliczeń statycznych konstrukcji żelbetowych i opracowywanie raportów
• Wykonywanie rysunków zbrojeniowych, szalunkowych i pozycyjnych
• Udział w tworzeniu standardów biura w zakresie konstrukcji żelbetowych
• Kontrola jakości wykonanych projektów

Minimalne wymagania:
• Wykształcenie wyższe budowlane w specjalności Konstrukcje Budowlane lub pokrewnej
• 3 letnie doświadczenie w projektowaniu konstrukcji żelbetowych
• Umiejętność tworzenia rysunków zbrojeniowych względnie szalunkowych oraz pozycyjnych różnego rodzaju konstrukcji żelbetowych
• Umiejętność czytania dokumentacji projektowej w tym obliczeń statycznych
• Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
• Zdolność do pracy w zespole i pod presją czasu
• Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Idealny kandydat posiada ponadto:
• Znajomość niemieckich standardów projektowych
• Doświadczenie w wykonywaniu obliczeń statycznych na rynek niemiecki
• Znajomość programów obliczeniowych Sofistik lub Dlubal
• Znajomość programów Soficad lub Tekla w zakresie konstrukcji żelbetowych

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem 12 projektantów konstrukcji budowlanych i od roku 2009... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
zależnie od wyników pracy
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie