Projektant Konstrukcji Stalowych / Żelbetowych

Stalbau Sp. k.

Wadowice, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania :

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku budowlanym,
  • uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjno - budowlanej bez ograniczeń,
  • kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu konstrukcji budowlanych żelbetowych i stalowych w budownictwie przemysłowym,
  • znajomość języka angielskiego będzie mile widziana,
  • prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie projektów budowlanych oraz wykonawczych konstrukcji stalowych i żelbetowych,
  • wykonywanie obliczeń statycznych, rysunków konstrukcyjnych, opisów technicznych,
  • w zależności od charakteru zadania: inwentaryzacja obiektu, opracowywanie opinii technicznych i ekspertyz.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy,
  • dostęp do licznych szkoleń,
  • rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Prezentacja firmy

STALBAU sp.k.– jesteśmy polską firmą budowlaną działającą jako generalny... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie