Projektant konstrukcji stalowych ProSteel 3D - Praca Budownictwo

PMJ Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Projektant konstrukcji stalowych opracowuje dokumentację wykonawczą konstrukcji stalowych wykorzystując do tego oprogramowanie ProSteel 3D wspomagające parametryczne modelowanie 3D i automatyczne generowanie rysunków 2D oraz zestawień materiałów.

Wymagania

Idealny kandydat posiada:
- doświadczenie projektowe z wykorzystaniem oprogramowania ProSteel 3D,
- znajomość standardów jakościowych dokumentacji wykonawczej,
- umiejetność interpretacji obliczeń statycznych oraz doboru połączeń śrubowych lub spawanych.

Dodatkowym atutem kandydata jest:
- umiejętność wykonywania obliczeń statycznych konstrukcji stalowych,
- znajomość oprogramowania Microstation V8i,
- znajomość j. niemieckiego.

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem 12 projektantów konstrukcji budowlanych i od roku 2009... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie