Projektant konstrukcji budowlanych

ComRebars Sp. z o.o.

Świętochłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się produkcją i wprowadzeniem na polski rynek kompozytowych prętów zbrojeniowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Projektanta konstrukcji budowlanych

Zadania:

- projektowanie elementów konstrukcji z użyciem kompozytowych prętów zbrojeniowych

- kontakt z biurami projektowymi i wykonawcami

- wsparcie techniczne dla zespołu sprzedaży

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w młodym zespole

- perspektywy rozwoju zawodowego

- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Wymagania

- wykształcenie wyższe inżynierskie – budownictwo

- preferowane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

- uprawnienia do projektowania będą dodatkowym atutem

- komunikatywność

- pewność siebie oraz otwartość na kontakt z ludźmi

Prezentacja firmy

Firma produkująca materiały budowlane

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie