Projektant konstrukcji budowlanych

biuroprojektow.pl

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należał:

  • całokształt spraw związanych z projektowaniem oraz obliczeniami statycznymi, w tym przygotowywanie projektów budowlanych i wykonawczych w zakresie konstrukcji wraz z niezbędnymi obliczeniami,
  • udzielanie wszechstronnych porad i informacji technicznej: kontrahentom, klientom oraz współpracownikom

Wymagania

  • wykształcenie wyższe – budownictwo, specjalność: konstrukcje budowlane
  • uprawnienia projektowe w specjalności konstrukcyjnej, bez ograniczeń
  • minimum roczne doświadczenie przy realizacji projektów z zakresu budownictwa mieszkaniowego,
  • biegła obsługa programów AutoCad, RmWin,
  • dobra znajomość pakietu biurowego MS Office,
  • dokładność, precyzja oraz terminowość,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • silna motywacja do pracy i nastawienie do działania,
  • dobra organizacja pracy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję.

Prosimy o dopisanie klauzuli :”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (DZ.U.Nr 133 poz.883)

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodym zespołem działającym w obszarze budownictwa kubaturowego... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie