Wójcik Fashion S. A. _5
WÓJCIK FASHION S.A.

Wójcik to polska marka odzieży dziecięcej, dobrze znana dzisiejszym rodzicom i samym dzieciom. Historia firmy sięga 1987 roku.

Podstawą filozofii marki Wójcik jest przekonanie, że doskonałość całości powstaje przez doskonałości każdego detalu. Dlatego ubrania z metką Wójcik mają tak duży wpływ na kreowanie "mody" dla najmłodszych i nieco starszych dzieci. Kolekcje odzieży Wójcik wyróżniają się inspirującą kolorystyką i oryginalnymi zdobieniami. Zachowują przy tym niezrównany komfort użytkowania.

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

PROJEKTANT KOLEKCJI DZIECIĘCEJ

Miejsce pracy: BIELSKO-BIAŁA ( Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Skoczów, Cieszyn, Wisła, Oświęcim, Kęty)

Opis stanowiska:

  • tworzenie projektów odzieży dziecięcej / wizualizacji pomysłu i produkcji konstrukcji ręcznie lub przy użyciu programu komputerowego wspomagania projektowania czyli projektowanie kolekcji/,
  • zaangażowanie na każdym etapie cyklu życia produktu począwszy od koncepcji projektu, poprzez m. in. dobór materiałów i dodatków, aż do produkcji seryjnej,
  • opracowanie katalogów jakości i akcesoriów,
  • wykonywanie dokumentacji technicznej projektów, komentarzy otrzymanych próbek wg określanych standardów oraz ocena wzoru pod kątem dopuszczenia do produkcji,
  • bieżący monitoring i kontrola nowych trendów w modzie w kraju i na świecie oraz ogólnych trendów dotyczących tkanin, kolorów, kształtów.

Wymagania:

  • umiejętność tworzenia projektów – talent twórczy, zgodnie z obowiązującymi trendami mody,
  • znajomość podstawowych technologii produkcji odzieży,
  • znajomość rynku dostawców tkanin i dodatków,
  • umiejętność poparta kilkuletnim doświadczeniem w tworzeniu kolekcji od koncepcji do lokowania w szwalni,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • wysoki poziom dbałości o jakość wykonywanych pod presją czasu zadań,
  • umiejętność sprawnej organizacji pracy,
  • dyspozycyjność, zaangażowanie, odpowiedzialność.

Wybranym kandydatom oferujemy: możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w wiodącej firmie wyznaczającej nowe trendy w branży dziecięcej.

Oferty zawierające CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą poniższego przycisku: