Projektant Kolejowych Sieci Trakcyjnych

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, firmy z branży budowlanej, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Projektant Kolejowych Sieci TrakcyjnychMiejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • Projektowanie kolejowych systemów trakcyjnych (projekty budowlane i wykonawcze).
  • Udział w przygotowaniu harmonogramu realizacji projektu.
  • Współpraca z innymi działami firmy, z kierownikami projektu, z branżystami, itp.
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej.
  • Zarządzanie pracą zespołu Asystentów.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zdobyte przy projektowaniu – projekty kolejowe (trakcja kolejowa).
  • Posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.
  • Wykształcenie wyższe – kierunkowe.
  • Samodzielność i rzetelność.
  • Nastawienie na terminowe wykonywanie prac przy zachowaniu wysokiej jakości.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Dobra znajomość programu AutoCAD, Norma i pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.