Projektant/Inżynier techniczny

BSI

Płońsk, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Staff Now(BSI) Sp. z o.o. (certyfikat 3455) w imieniu klienta, firmy produkcyjnej z Płońska, poszukuje osoby na stanowisko:

Projektanta/Inżyniera technicznego

Oferujemy:
- samodzielne stanowisko z dużym wpływem na kreowanie kierunku działania firmy,
- krótką ścieżkę decyzyjną,
- pracę w międzynarodowym środowisku,
- interesujące projekty wdrożeniowe.

Wymagania

- wykształcenie techniczne,
- znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym swobodną komunikację (w mowie i piśmie),
- znajomość programów do projektowania 3D (najlepiej Solidworks),
- znajomość programów do projektowania 2D (najlepiej AutoCAD).

Dodatkowym atutem będzie:
- wiedza na temat procesów produkcyjnych + utrzymania ruchu,
- znajomość procesu produkcji elementów z tworzyw sztucznych,
- umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń technicznych na poziomie zaawansowanym,
- znajomość automatyki/ elektryki.

Prezentacja firmy

Firma BSI Sp. z.o.o. ( certyfikat 3455) zajmuje się rekrutacją pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji