Projektant Instalacji Teletechnicznych

Hexa Network S.A.

02-583 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • projektowanie instalacji SSP, DSO, CCTV, KD, SSWiN, LAN, Domofonowych, Przyzywowych, Zajętości pomieszczeń, Parkingowych.
  • opracowywanie dokumentacji projektowej dla zadań inwestycyjnych (projekty koncepcyjne, budowlane, wykonawcze i powykonawcze)
  • uzgodnienia międzybranżowe, uczestnictwo w wizjach lokalnych
  • analiza rynku w zakresie nowych rozwiązań technicznych
  • planowanie inwestycji uwzględniając standardy firmy na etapie projektowania
  • optymalizacja rozwiązań kosztowych oraz technicznych
  • analiza przyjętych rozwiązań pod kątem ich zasadności, inicjowanie rozwiązań zamiennych

Wymagania

  • znajomość wytycznych projektowania systemów teletechnicznych
  • biegła obsługa komputera (MS Office, AutoCad)
  • doświadczenie w projektowaniu

Mile widziane:

  • certyfikaty ukończonych kursów
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • znajomość branży zabezpieczeń i systemów teletechnicznych
  • znajomość projektowania instalacji elektrycznych
  • znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się:<br/>- profesjonalnym projektowanie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja