Opis stanowiska pracy

Pracownia projektowa zajmująca się kompleksową realizacją inwestycji budowlanych, projektowaniem i nadzorowaniem budów. Poszukuje projektów instalacji sanitarnych w zakresie sieci zewnętrznych i instalacji wewnętrznych w tym: wodno-kanalizacyjnych, gazowych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, grzewczych, dla budynków biurowych, użyteczności publicznej, inwestycji sektora przemysłowego, magazynów, i innych.

Zakres Obowiązków:

  • Opracowywanie dokumentacji projektowej;
  • Obsługa programów do projektowania;
  • Analiza możliwości technicznych rozwiązań projektowych;
  • Aktywna współpraca z innymi pracownikami w zakresie realizacji projektów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o specjalności inżynieria sanitarna;
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w zakresie instalacji sanitarnych w wyżej wymienionych zakresie - warunek konieczny;
  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji sanitarnych i współpracy z architektami oraz projektantami branżowymi;
  • Bardzo dobra znajomość programów CAD ewentualnie dodatkowo innych programów wspomagających projektowanie;
  • Umiejętność pracy zespołowej;
  • Doskonała organizacja czasu pracy i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań;
  • Dokładność, rzetelność i terminowość.

Prezentacja firmy

Firma KRZYSZTOF POLKOWSKI ARCHITEKTURA SP. J. zajmuje się kompleksową re... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie